I dámy mohou fandit hokeji. Jako vždy musí vypadat perfektně!

Při každém hokejovém mistrovství světa můžeme spatřit záběry na krásné fanynky či manželky nemálo bohatých hokejistů. Byly by tak krásně bez množství líčidel a krásných šperků?

Když se řekne pojem náušnice, většina lidí si je okamžitě spojí s něžným pohlavím – a to je v pořádku. Náušnice k ženám patří již po mnoho let a jsme to právě my, kdo jim dominuje a drží nad nimi pomyslné kralující žezlo. Nošení se traduje již po mnoho staletí a pravda je taková, že díky náušnicím můžeme nejen vyniknout, ale zároveň pokaždé vypadat tak trochu jinak. A to je velmi lákavá představa, nemyslíte?

Podle čeho volíte náušnice k outfitu?

Většina žen nám dá jistě za pravdu, že si dává pečlivě záležet na volbě svého outfitu. Často strávíme dlouhé chvíle před šatní skříní a snažíme se zvolit k sobě jednotlivé kousky tak, aby společně vytvořily něco opravdu zajímavého. A teď otázka jen pro vás: podle čeho volíte náušnice k danému outfitu? Nosíte stále jedny a ty samé, na které nedáte dopustit, nebo je libovolně střídáte zrovna podle toho, co máte na sobě nebo kam se chystáte?

Jednou tak a podruhé jinak

Náušnice jsou úžasné v tom, že nám pokaždé dávají příležitost být někým jiným. Jasně, stále to budete vy, vaše povahové rysy ani vlastnosti se logicky nijak nezmění. Spíše poukazujeme na to, že s pomocí vhodně zvolených náušnic se jednoho dne můžete proměnit v romantickou princeznu, další den se z vás může stát elegantní žena a do třetice všeho dobrého můžete vykouzlit rebelský vzhled a být za tu zlobivou. A představa, že jednou můžete na své okolí působit jako křehká dívka a podruhé jako někdo, kdo si umí stát za svým názorem, je příjemná, nemyslíte?

Každému podle jeho gusta

I když si stále stojíme za tím, že šperk jako náušnice jsou univerzální doplněk, který oživí každý outfit, držíme se i toho názoru, že by si měl každý nosit to, co se mu líbí a co mu připadá pohodlné. Pakliže vás lákají výrazné a extravagantní náušnice – noste je. Pokud se vám naopak líbí decentní a jemný styl – neváhejte po nich sáhnout. Nezapomeňte však vybrat vhodný materiál. Stříbrné náušnice nemusí každému dělat dobře a mnozí jsou na tento materiál alergičtí. Pro tyto případy jsou vhodné ocelové náušnice. Každému zkrátka podle jeho gusta.